UAH
Химия для ухода за водой в бассейнах водойма 20 шок 1 кг - Барух-В, ООО Гостомель (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 7
Барух-В, ООО
+38 (050) 919-37-22
Химия для ухода за водой в бассейнах Водойма 20 шок 1 кг
  • Химия для ухода за водой в бассейнах Водойма 20 шок 1 кг

Химия для ухода за водой в бассейнах Водойма 20 шок 1 кг

Код:9893-1
В наличии
Бренд:Felizata Ukraine
Страна производитель:Украина
Пример: +380(50)123-45-67
Оплата:
  • Безналичный,
  • Наличный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
  • Самовывоз,
  • Курьер,
  • Транспортная компания,
  • Новая почта
  • Детально
Описание

Призначення: Для профілактичного догляду і дезинфекції води в плавальних басейнах і аквапарках, крім басейнів медичного призначення, де проводиться лікування процедури чи вимагається вода з особливим мінеральним складом. Профілактична дезинфекція поверхонь (стінки, обладнання, сантехніка та ін.).

Засіб не піниться; може використовуватися при будь-якій жорсткості води; рН-нейтральний.Може бути використаний в басейнах з пісчаними і картриджними фільтрами.

- очищує воду

- просте застосування

- зручна форма випуску

- не змінює величину PH

- не містить вапна і не призводить до засмічення фільтрів і труб.

- 1,0 кг, 2,5 кг, 5 кг, 10 кг, 25 кг

Застосування. Увечері після закриття басейну для відвідувачів шляхом внесення засобу в скімер або плаваючий дозатор басейну. У випадку відсутності скімеру або плаваючого дозатору засіб (як гранули, так і таблетки) рекомендується попередньо розчинити у воді в окремій ємності 1% - 5% розчин (0,1 - 0,5 кг на 10 л води) і рівномірно розподілити по поверхні води басейну.

Для профілактичного догляду і дезинфекції води в плавальних басейнах і аквапарках, крім басейнів медичного призначення, де проводиться лікування процедури чи вимагається вода з особливим мінеральним складом. Профілактична дезинфекція поверхонь (стінки, обладнання, сантехніка та ін.).

Засіб не піниться; може використовуватися при будь-якій жорсткості води; рН-нейтральний. Може бути використаний в басейнах з пісчаними і картриджними фільтрами.

Дозування:

Поточна обробка - 20г на 10 м3 води препарату щодня додаючи в скімер або плаваючий дозатор басейну. При інтенсивному використанні басейну і високих температурах слід збільшити дозування відповідно до показань хлор-тестера.

Ударна обробка - 75-100г на 10 м3 води препарату. Потрібно зробити технічну перерву в роботі басейну не менше 12 годин (в тому числі провітрювання приміщення басейну після дехлорування води з 4-х кратним повітрообміном) при безперервній фільтрації.

Після обробки необхідно:

1) промити фільтр в режимі "зворотного промивання";

2) перевірити значення рН - при необхідності довести до норми (7,0-7,4);

3) перевірити вміст залишкового вільного хлору (показник не повинен перевищувати 0,5 мг/дм3

Запобіжні заходи:

За ступенем дії на організм людини засоби відповідають 3 та 4 класу небезпеки.

Засіб слід використовувати за призначенням відповідно до інструкції по застосуванню. До роботи із засобом не допускаються особи з підвищеною чутливістю до хлору, шкірним і алергічними захворюваннями, а також з хронічними захворюваннями верхніх дихальних шляхів і очей.

При роботі із засобом слід уникати його потрапляння на шкіру і в очі. Всі роботи з засобом слід проводити із захистом шкіри рук гумовими рукавичками, захистом очей герметичними окулярами та у спеціальному одязі. При роботі із засобом необхідно дотримуватися правил загальної гігієни. Забороняється палити, приймати їжу, пити. Після роботи слід ретельно помити водою з милом відкриті ділянки шкіри, руки.

ЗАХОДИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

- не допускати потрапляння розчинів та хімічних речовин на шкіру та в очі;

- при випадковому потраплянні хімічних речовин та розчинів на шкіру, негайно змити водою;

- при випадковому потраплянні засобів на слизові оболонки очей необхідно негайно промити очі проточною водою, та за необхідності закрапати (1-2) краплі 30 %-вим розчином сульфацилу натрію і звернутися до лікаря;

- після закінчення робіт із застосуванням засобів ретельно вимити руки водою з милом, рот прополоскати водою, захисні засоби (окуляри, гумові рукавички, фартух) промити водою та просушити;

- під час роботи з хімічними речовинами необхідно дотримуватись правил особистої гігієни: не дозволяється курити, пити, приймати їжу;

- при випадковому потраплянні хімічних речовин в організм негайно випити максимальну можливу кількість води (до 3-х літрів) та звернутися до лікаря.

Утилізація:

Залишки продукту і відходи не викидати у відро або бак, а доставити до місця збору проблемних відходів.

Зберігання засобу:

В оригінальній герметично закритій упаковці в критих сухих прохолодних вентильованих приміщеннях, при температурі не вище 25С і на відстані не менше 1 м від нагрівальних приладів. Берегти від вологи, нагрівання та прямих сонячних променів. Не допускати зберігати засіб спільно з легкозаймистими, горючими і вибуховими речовинами, балонами зі стисненим газом, кислотами і речовинами, що містять перекису і кислоти.

Характеристики:
Бренд:Felizata Ukraine
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 25.07.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Химия для ухода за водой в бассейнах Водойма 20 шок 1 кг от компании Барух-В, ООО, Гостомеле (Украина). Купить Химия для ухода за водой в бассейнах Водойма 20 шок 1 кг со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet